Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do V edycji konkursu Fund_Akcja!
Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do V edycji konkursu Fund_Akcja!
Ruszył nabór zgłoszeń do V edycji konkursu Fund_Akcja! Jesteś studentem, doktorantem, pracownikiem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu? Działasz w kole naukowym lub innej organizacji studenckiej? Masz pomysł na ciekawy projekt i szukasz wsparcia finansowego dla jego realizacji? Zapraszamy do aplikowania!

Podczas minionych edycji konkursu, wsparliśmy już 76 projektów, przyznając dofinansowanie o łącznej wartości ponad 443 tysięcy złotych! Środki przeznaczone na realizację konkursu pochodzą z działalności gospodarczej Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego i Fundacji UAM.

Do 16 lutego czekamy na wnioski projektowe w następujących kategoriach:

  • upowszechniające osiągnięcia naukowo-badawcze, dydaktyczne lub organizacyjne UAM lub Fundacji UAM (np. konferencje, seminaria, warsztaty, wydawnictwa naukowe),
  • służące rozwijaniu współpracy nauki z gospodarką,
  • popularyzujące naukę lub przedsiębiorczość,
  • kulturalne.

Proces rekrutacji odbywa się online. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny tutaj. Przed złożeniem wniosku, zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem. W przypadku posiadania dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z Katarzyną Prętnicką: katarzyna.pretnicka@ppnt.poznan.pl.

Poznaj zwycięskie projekty z poprzednich edycji konkursu: