Fund_akcja: wspieramy projekt Brains Attack V!

Fund_akcja: wspieramy projekt Brains Attack V!

Tegoroczna edycja programu Fund_akcja wspiera rozmaite inicjatywy. Wśród nich znalazły się również projekty służące rozwijaniu współpracy nauki z gospodarką. Takim projektem jest „Brains Attack!”, w ramach którego studenci Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM realizują zadania przygotowane przez firmy partnerskie z zakresu marketingu, public relations oraz human resources. Efekty ich pracy ocenianie są przez wykładowców WNPiD oraz przedstawicieli firm partnerskich, którzy jako nagrody ufundowali płatne staże.

12 uczestników reprezentujących najlepsze drużyny spotkało się 18 czerwca na finale, podczas którego zmierzyli się z ostatnim zadaniem, jakim była autoprezentacja. Laureatkami V edycji Brains Attack zostały Karolina Jakubek, Patrycja Nalepa i Zuzanna Czachorek, które już niedługo rozpoczną swoje staże. Dodatkowo, z okazji jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego oraz 10-lecia Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa zespoły laureatek wezmą udział w dwutygodniowej wyprawie śladami polskiej i europejskiej tradycji akademickiej, która rozpocznie się już 7 sierpnia. Serdecznie gratulujemy!

Cieszymy się, że w ramach Fund_akcji mogliśmy wesprzeć inicjatywę, dzięki której studenci naszego Uniwersytetu zdobędą cenne doświadczenia zawodowe oraz poszerzą swoje horyzonty zwiedzając Europę.

Więcej informacji o projekcie: http://brainsattack.pl/o-projekcie/