Zgłoś swój pomysł do FundAkcji i zdobądź dofinansowanie na jego rozwój


Zapraszamy do udziału w FundAkcji. To konkurs realizowany przez PPNT Fundacji UAM w ramach działalności statutowej. Biorąc w nim udział można zdobyć dofinansowanie projektów
naukowych, naukowo-biznesowych czy też kulturalnych. Rekrutacja rusza 28 stycznia br.

To już trzecia edycja FundAkcji. Konkurs skierowany jest do środowiska uniwersyteckiego UAM. Przeznaczony zarówno dla osób indywidualnych (studentów, doktorantów, pracowników UAM ) jak i różnego rodzaju podmiotów działających w ramach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

100 tysięcy na 100-lecie Uniwersytetu

Tegoroczna edycja konkursu FundAkcja jest wyjątkowa, bo przypada w roku Jubileuszu Uniwersytetu Poznańskiego. Z tej okazji szczególnie zachęcamy do zgłaszania projektów, które nawiązują do 100-lecia Uniwersytetu. Jak zawsze liczymy na dobre, merytoryczne projekty, z mocnym akcentem na łączenie nauki z gospodarką, przedsiębiorczość, popularyzację nauki, również w kontekście 100 letniej tradycji Uniwersytetu. Łączny budżet tegorocznej FundAkcji to 100 tysięcy złotych.

Rekrutacja i warunki uczestnictwa

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie https://rejestracje.ppnt.poznan.pl/formularz/8-fund-akcja

FORMULARZ BĘDZIE AKTYWNY OD 28.01, wówczas rusza rekrutacja.

W ramach konkursu dofinansowanie mogę uzyskać projekty mieszczące się w jednej z czterech  kategorii:

  • Upowszechnianie osiągnięć naukowo-badawczych, dydaktycznych lub organizacyjnych Uniwersytetu lub Fundacji UAM (np. konferencje, seminaria, warsztaty, wydawnictwa naukowe)
  • Rozwijanie współpracy nauki z gospodarką;
  • Popularyzacja nauki lub przedsiębiorczości;
  • Kultura

Na zgłoszenia czekamy od 28 stycznia do 11 lutego br. Ogłoszenie wyników konkursu planowane jest na 11.03.2019, po posiedzeniu Komisji Oceny Wniosków. Uroczysta Gala Wręczenia odbędzie się 20 marca br. na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, w sali 154 budynku H.

Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

Wypełnij formularz: https://rejestracje.ppnt.poznan.pl/formularz/8-fund-akcja

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu: https://fuam.pl/pl/konkurs_fund_akcja/

W razie pytań prosimy o kontakt z Magdaleną Strzelewicz, fundakcja@ppnt.poznan.pl.

Źródło pochodzenia zdjęcia to: Designed by vectorpouch / Freepik