WYDARZENIE: Gościliśmy Stowarzyszenie Absolwentów UAM

WYDARZENIE: Gościliśmy Stowarzyszenie Absolwentów UAM

W piątek, 22 września, grupa członków Stowarzyszenia Absolwentów UAM odwiedziła naszą siedzibę. Spotkanie było okazją do zaprezentowania działalności Fundacji, w tym naszych działań statutowych na rzecz społeczności UAM. Wizyta zakończyła się w Laboratorium Wyobraźni, gdzie nasi goście mieli okazję, jako jedni z pierwszych, poznać najnowszą ekspozycję i warsztaty naukowe.

Stowarzyszenie Absolwentów UAM łączy dawnych studentów uczelni, pomaga im w utrzymaniu kontaktów oraz wspiera promocję Uniwersytetu i jego osiągnięć. Fundacja UAM od lat aktywnie wspiera Stowarzyszenie. Jednym z kolejnych przejawów naszej współpracy była wizyta członków Stowarzyszenia w naszej siedzibie przy ul Rubież.

Wizyta była nie tylko okazją do zaprezentowania szerokiej działalności Fundacji UAM, ale również do jej… przetestowania. Naszych gości ze Stowarzyszenia zaprosiliśmy do zabawy z nauką i poznania nowej ekspozycji w Laboratorium Wyobraźni. W programie znalazło się również miejsce na wspólne warsztaty naukowe odkrywające tajemnice elektryczności i elektromagnetyzmu.