Współorganizujemy XV Światowy Kongres Prawa Rolnego

Współorganizujemy XV Światowy Kongres Prawa Rolnego

Najwybitniejsi przedstawiciele prawa rolnego z całego świata spotkali się między 18 a 22 września 2018 w Poznaniu. Wraz z Wydziałem Prawa i Administracji UAM oraz Polskim Stowarzyszeniem Prawników Agrarystów mamy przyjemność współorganizować tę międzynarodową konferencję.

Wśród ponad 150 uczestników XV Światowego Kongresu Prawa Rolnego znaleźli się naukowcy z wiodących ośrodków naukowych z całego świata. Mieli okazję do rozmowy na temat współczesnych wyzwań w zakresie tej dziedziny prawa w kontekście globalizacji, regionalizacji i wspierania lokalnych rozwiązań. Wśród najwybitniejszych gości znalazł się też prof. Alfredo Massart (Włochy) i prof. Aleksander Lichorowicz (Polska).

Organizację konferencji wieńczy wydanie publikacji z artykułami przedstawionymi w trakcie wydarzenia.

Przewodniczącym komitetu organizacyjnego Kongresu był prof. Roman Budzinowski, Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UAM, a wydarzenie sprawnie przygotowało Biuro Organizacji Konferencji Fundacji UAM

foto: Michał Kalet

Fundacja UAM może pochwalić się organizacją wielu dużych konferencji naukowych. Nasze wsparcie obejmuje zarówno proces rekrutacji i rejestracji uczestników, jak i kompleksowe przygotowanie logistyczne całego wydarzenia, w tym publikację materiałów drukowanych. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu poprzez adres multibok@ppnt.poznan.pl.