V PIKNIK Z WYOBRAŹNIĄ – 8 WRZEŚNIA 2018 – ZAPRASZAMY!
V PIKNIK Z WYOBRAŹNIĄ – 8 WRZEŚNIA 2018 – ZAPRASZAMY!
Już wiemy, kiedy odbędzie się kolejna edycja Pikniku z Wyobraźnią, największej i prawdopodobnie najprzyjemniejszej imprezy, organizowanej przez Fundację UAM! To sobota, 8 września, startujemy o 11:00.

Piknik z Wyobraźnią to wyjątkowa impreza na mapie Poznania. Z jednej strony to jedno z największych naukowych wydarzeń organizowanych na świeżym powietrzu w naszym mieście. Z drugiej: miejsce łączące lokalną społeczność, dużych i małych odkrywców zainteresowanych nauką i innowacjami. A z kolejnej: miejsce i czas na promowanie innowatorów i przedsiębiorców z Poznania, którzy nie tylko oferują świetne produkty i ciekawe usługi edukacyjne, ale też nierzadko pracują z najnowszymi technologiami czy wynalazkami.

Jedno jest pewne – na Pikniku z Wyobraźnią każdy znajdzie coś dla siebie!

Piknik dla małych i dużych odkrywców

Zapraszamy do siedziby Fundacji UAM przy ul. Rubież 46 (Naramowice). Piknik z Wyobraźnią odbywać się będzie na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję, że jak co roku, dopisze nam pogoda J

Na gości czekają:

  • Eksperymenty i atrakcje od Laboratorium Wyobraźni PPNT
  • Stoiska przygotowane przez nasz Park, od warsztatów, przez chemiczne pokazy, aż po historie z naszych laboratoriów
  • Atrakcje sportowe w strefie ruchu i rekreacji
  • Spotkania z technologiami opracowanymi przez naszych lokatorów.

Śledźcie wpisy na stronie www i facebookowym fanpage’u!

Piknik dla pieszych i rowerzystów

Na naszą imprezę zapraszamy wszystkich, ale szczególnie ciepło – tych, którzy zdecydują się zostawić samochody w garażu. Przyjedźcie do nas rowerami (będą czekały parkingi rowerowe na całym terenie imprezy), skorzystajcie z autobusów MPK, zróbcie sobie rodzinny spacer!

Niestety, ze względów organizacyjnych, nie będziemy w stanie zapewnić miejsc parkingowych dla wszystkich chętnych, a ze względów bezpieczeństwa nie rekomendujemy parkowania wzdłuż wąskiej ul. Rubież. Zachęcamy więc do skorzystania z innych sposobów dotarcia do PPNT.