Twoje pomysły, nasze finansowanie! Rusza kolejna Fund_akcja

Twoje pomysły, nasze finansowanie! Rusza kolejna Fund_akcja

Już po raz czwarty startujemy z konkursem Fund_Akcja, skierowanym do środowiska akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Masz pomysł na wartościowy projekt z zakresu upowszechniania osiągnięć Uniwersytetu? Zajmujesz się popularyzacją nauki lub przedsiębiorczości? A może tak jak nam zależy Ci na łączeniu nauki z biznesem? Realizujesz ciekawą inicjatywę kulturalną? Jeśli tak to możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie! Swoje zgłoszenie do konkursu Fund_Akcja możesz wysłać do 3 lutego 2020.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy 

Od samego początku istnienia intensywnie i na różne sposoby wspieramy studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jedną z form pomocy jest wsparcie finansowe oferowane w ramach konkursu Fund_Akcja. Przez trzy dotychczasowe edycje przekazaliśmy ponad 300 tys. zł na realizację około 50 projektów. Czas na kolejne inicjatywy. Zachęcamy do aplikowania!

Konkurs przeznaczony jest zarówno dla osób indywidualnych (studentów, doktorantów, pracowników UAM), jak i różnego rodzaju podmiotów działających w ramach UAM oraz na rzecz Uniwersytetu. Biorąc w nim udział można zdobyć dofinansowanie projektów upowszechniających, naukowo-biznesowych, popularyzatorskich czy też kulturalnych.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie.

Czas na zgłoszenie mija 3 lutego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Agnieszką Miką, agnieszka.mika@ppnt.poznan.pl.

Więcej informacji >>> fuam.pl/pl/konkurs_fund_akcja/