STYPENDIA: Laureaci programu stypendialnego Fundacji UAM dla doktorantów UAM w roku akademickim 2017/2018

STYPENDIA: Laureaci programu stypendialnego Fundacji UAM dla doktorantów UAM w roku akademickim 2017/2018

W piątek, 27 października, odbyło się posiedzenie Rady Funduszu Stypendialnego, rozpatrującej wnioski doktorantów ubiegających się o przyznanie stypendium Fundacji UAM. Rada oceniła dorobek, innowacyjność badań oraz aktywność naukową kandydatów. Wyłoniliśmy 14 laureatów.

Z roku na rok zainteresowanie programem rośnie. Biorąc pod uwagę liczbę złożonych wniosków tegoroczna edycja okazała się rekordowa. W ramach procesu rekrutacyjnego wpłynęło do nas 167 wniosków z 14 wydziałów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W załączonym dokumencie przedstawiamy listę stypendystów Fundacji UAM w roku akademickim 2017/2018.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbędzie się 9 listopada, o godzinie 10:30, w siedzibie Fundacji UAM przy ulicy Rubież 46 w Poznaniu. Laureatów oraz ich promotorów i dziekanów poszczególnych wydziałów zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Wyróżnionym doktorantom serdecznie gratulujemy, a tych, którym się nie powiodło zachęcamy do poszerzania swojego dorobku naukowego i aplikowania do kolejnych edycji programu.

Laureaci programu stypendialnego Fundacji UAM w roku akademickim 2017/2018