W środę, 30 października Rada Funduszu wyłoniła laureatów tegorocznej edycji programu stypendialnego dla doktorantów UAM. Ocenione zostały dotychczasowy dorobek oraz aktywność naukowa kandydatów. Wyłoniliśmy 11 zwycięzców, łącznie przyznaliśmy 165 000 zł.

Z roku na rok zainteresowanie programem wzrasta. Również tym razem konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Liczba złożonych wniosków sięgnęła blisko 150. Wśród zainteresowanych pojawili się reprezentanci 14 wydziałów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W załączonym dokumencie przedstawiamy listę stypendystów w roku akademickim 2019/2020.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbędzie się 5 listopada, o godzinie 10:00, w siedzibie Fundacji UAM przy ulicy Rubież 46 w Poznaniu. Laureatów oraz ich promotorów i dziekanów poszczególnych wydziałów zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Wyróżnionym doktorantom serdecznie gratulujemy, a tych, którym się nie powiodło zachęcamy do poszerzania swojego dorobku naukowego i aplikowania do kolejnych edycji programu.

Laureaci programu stypendialnego Fundacji UAM w roku akademickim 2019/2020