Opowiadamy o naszej działalności, czyli wizyty studyjne w Fundacji UAM

W minionym tygodniu gościliśmy w Parku delegacje z zagranicy oraz studentów z Naukowego Koła Chemików UAM. Cieszymy się, że zainteresowanie działalnością PPNT ciągle rośnie oraz że możemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi. Każde takie spotkanie otwiera przed nami nowe możliwości na ciekawą współpracę czy wspólne projekty.

Studenci z Naukowego Koła Chemików UAM dowiedzieli się, w jaki sposób mogą podjąć współpracę z Fundacją UAM. Najciekawszym punktem wycieczki dla młodych chemików było zwiedzanie laboratoriów oraz hali biotechnologicznej.

Kolejne delegacje, które odwiedziły PPNT w ostatnim czasie to goście z zagranicy – Zastępca Mera Lwowa ds. Rozwoju, Sekretarz Stanu ds. Europejskich Hesji oraz przedstawiciele fińskich firm i stowarzyszeń z Finlandii. Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty przerodzą się w ciekawe projekty realizowane wspólnymi siłami. Wizyty nie odbyłyby się gdyby nie zainteresowanie i wsparcie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz Urzędu Miasta Poznania.