MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA FLUORINE DAYS 2023!
W dniach 18-22 czerwca na Wydziale Chemii UAM odbywa się międzynarodowa konferencja naukowa „7th Fluorine Days”, której koordynatorem jest Biuro Organizacji Konferencji PPNT. 

Tematem zorganizowanego sympozjum jest fluor, a w wydarzeniu uczestniczy ponad 120 naukowców z całego świata.

Podczas 5 dni spotkań, badacze mogą wymieniać się ideami i doświadczeniami związanymi z głównym tematem konferencji. ,,Fluorystyczne” zagadnienia dotyczą nie tylko społeczności akademickiej, ale także ludzi ze środowiska przemysłu. To doskonała okazja zarówno na poszerzenie swojej wiedzy, jak i podzielenie się nią z innymi. Obrady to także moment omówienia aktualnych wyzwań, trendów i perspektyw związanych z fluorowymi technologiami oraz znalezienia potencjalnych partnerów biznesowych i naukowych.

Poznań przez te kilka dni stał się światową stolicą fluoru. Naukowcy i badacze oprócz czysto chemicznych aspektów, mogą uczestniczyć również m.in. w koncercie organowym, uroczystej kolacji, ale także w zwiedzaniu Poznania i okolic.

Fluorine Days 2023 to wydarzenie, które przyczynia się do dalszego rozwoju wiedzy na temat fluoru oraz zachęca do interdyscyplinarnej współpracy i innowacyjnych rozwiązań.

FLUORINE DAYS 2023