KONCERT CHARYTATYWNY „JEDNYM GŁOSEM Z WOLNĄ UKRAINĄ II – XII KONCERT UAM CHARYTATYWNIE”
KONCERT CHARYTATYWNY „JEDNYM GŁOSEM Z WOLNĄ UKRAINĄ II – XII KONCERT UAM CHARYTATYWNIE
5 czerwca 2023r., w Auli Uniwersyteckiej przy ul. Wieniawskiego 1, odbędzie się koncert „Jednym głosem z wolną Ukrainą II – XII Koncert UAM Charytatywnie”.

Wydarzenie jest realizowane w ramach konkursu FUND_AKCJA, a podczas koncertu wystąpią m.in. Stanisław Sojka, Czesław Mozil oraz Wanda Kwietniewska.

Od lat Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu organizuje akcje charytatywne niosące pomoc osobom zmagającym się z przeciwnościami losu. Od zbiórki funduszy, nie mniej ważne jest także kształtowanie wśród studentów empatii, kompetencji miękkich, jak i wiedzy na temat osób wykluczonych. W obliczu agresji Rosji na Ukrainę, beneficjentami drugiej edycji koncertu będą ofiary toczącej się wojny. 

Koncert objęty jest patronatem honorowym między innymi Premiera Rzeczypospolitej Polskiej, Jej Magnificencji Rektor Uniwersytetu im. A. Mickiewicza.

STRONA WYDARZENIA

Informujemy, że w trakcie wydarzenia odbędą się licytacje charytatywne. Zbierane będą także fundusze do puszek z przeznaczeniem na pomoc humanitarną. Akcja zostanie zorganizowana w porozumieniu oraz we współpracy z organizacją The Ukrainian Charity Alliance, szczegółowe informacje tutaj