Jesteśmy współorganizatorem Zjazdu Absolwentów Wydziału Prawa i Administracji UAM

Jednym z organizowanych wydarzeń w ramach obchodów stulecia Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest Zjazd Absolwentów. Cieszymy się, że po tylu latach współpracy Wydział Prawa i Administracji UAM zaufał nam ponownie i powierzył współorganizację tego wydarzenia.

Dlatego już dziś zapraszamy wszystkich Państwa na wspólne spotkanie w dniu 18 maja 2019 roku w Collegium Iuridicum Novum (al. Niepodległości 53). Setna rocznica to jednak nie tylko czas historycznej refleksji i sposobność, aby oddać należny hołd osobom, które tworzyły i tworzą Wydział. To również okazja, by przyjrzeć się Wydziałowi takiemu, jaki jest obecnie.

Poznański Wydział Prawa i Administracji od wielu lat pozostaje istotnym ośrodkiem naukowej i praktycznej refleksji, ważnym w skali miasta, regionu i kraju, a także Europy i świata. Corocznie opuszczają go rzesze Absolwentów, z których wielu z powodzeniem zasila szeregi administracji publicznej, sądownictwa, kancelarii prawnych, podmiotów ze świata biznesu, czy też realizuje się w innych obszarach działalności.

Jesteśmy przekonani, iż Zjazd Absolwentów z okazji 100-lecia Wydziału, będzie stanowił doskonałą okazję do ponownego spotkania się, wspomnienia czasów studenckich, a także będzie to początek wielu nowych znajomości i przyjaźni.

Serdecznie zachęcamy do rejestracji na stronie Zjazdu https://prawouam100.org/